Igráčkův Web

Java Game

Asphalt_3.jar, (250.51kB)

Zapomeň na pravidla silničního provozu. Tady platí pravidla ulice! Otoč klíčkem, sešlápni pedál a jeď.

Ukaž všem frajerům brzdová světla a navrch zdemoluj pár aut okolo. Jen tak získáš pozornost zpravodajského vrtulníku a tučný svazek dolarovek na další vymazlení svýho bouráku. Policie nebude mít pro tvůj styl jízdy zrovna pochopení, ale co...Ty jsi králem silnice, tak ať se klidí z cesty. A to doslova! V téhle Java hře z tebe klaďas rozhodně nebude. S tím fakt nepočítej. Proč taky. Pořádný sexy kočky se na vyvoněný frajírky nelepí. Sexy kočkám voní asfalt.

Worms_2.jar, (146.21kB)
Červi bojují v této nové verzi 2007 v různých dobách. Vydejte se do různých epoch se svou červí skupinou; vybaveni některými z nejpodivnějších zbraní a rozstřílejte protivníka na nepatrné červí cucky!
EA Need for Speed Most Wanted.jar, (626.34kB)
EA Need for Speed Most Wanted
Co dodat závodní hra jak se patří...!!!Úkolem hráče je nejenom porazit soupeře, ale také uniknout policii a to vše v ulicích jednoho velkého města. Jak už název napovídá, je úkolem hráče stát se nejhledanějším pirátem silnic, jehož dopadení si bude každý policista vyvažovat zlatem. Začátky však nebývají lehké a tak hráč začíná na pouhé černé listině policie a na seznam nejhledanějších se musí propracovat..
Ghost_Recon_2_-_Advanced_Fighters_240x320_by_piratesxxl.110mb.com.jar, (331.27kB)

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2


Píše se rok 2014 a elitní vojáci jsou důležitější než kdy předtím. Americkou hranici ohrožují Mexičtí rebelové a plně propuknutá válka by ohrozila miliony civilistů. V roli kapitána Mitchella, velitele speciálních jednotek americké armády Ghost Unit, máš 72 hodin na to, abys dovedl svůj team k vítězství a rozdrtil rebely. Poprvé v historii můžete na mobilním telefonu zažít prostředí známé hry Host Reckon. Pusť se do akcí nabité futuristické střílečky. Dovedeš zastavit útok a stát se hrdinou?